В рамках реалізації концепції «Зелений Університет» започаткованої проектом «Ефективне управління енергією – перший крок до Зеленого Університету» 16 березня 2016 року розпочалася університетська кампанія по збору макулатури.
Майже за два місяці результати перевершили очікування. Так у 2015 році університетська бібліотека здала 940 кг. макулатури, а за період з березня по квітень 2016 року вдалося зібрати вже 760 кг. Такий показник досягнуто завдяки злагодженій роботі кафедр та підрозділів університету.
Найбільшу кількість макулатури здали: кафедра світлотехніки і джерел світла, кафедра теоретичної електротехніки, кафедра основ архітектурного проектування і рисунку та профком студентів.
В травні планується закупка міцних мішків до контейнерів з макулатурою. Отримати мішки можна буде в бібліотеці університет, при здачі макулатури.
Приєднуйтесь до проекту заради однієї, спільної мети – збереження природних ресурсів!!!