мероприятие

В рамках здійснення заходів Ініціативи інфраструктурної програми для України, які виконуються Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH заплановано проведення циклу тренінгових програм з розвитку компетенцій у питаннях розробки і підготовки проектів соціальної інфраструктури для подальшої участі в грантових програмах міжнародних і національних організацій з метою залучення коштів на їх реалізацію.

Цикл тренінгів має на меті якісно покращити теоретичну і практичну підготовку відповідальних осіб для роботи з розробки проектів соціальної інфраструктури.

Перший тренінговий модуль цього циклу тренінгових програм відбувся в Харкові 27 лютого.

У роботі тренінгу взяли участь співробітники експлуатаційно-технічного відділу університету - начальник відділу Романенко С. В. та заступник начальника відділу Свиридов O. O.

Романенко

Командою експертів GIZ була підготовлена змістовна і насичена програма навчання.

Учасники тренінгу отримали актуальну інформацію з основ проектного циклу, ключовим аспектам підготовки проекту, розбиралися в фазах проектного циклу, розглянули можливості його реалізації і графік впровадження проекту, а також ознайомилися з типовими проектами відновлення соціальної інфраструктури.

Отримана на тренінгу інформація стане базою в освоєнні практичної методики для залучення інвестицій в проекти, спрямовані на розвиток інфраструктури університету.