1

 

У Харкові 29-30 березня відбувся енергетичний бізнес-форум «Build & Energy. Kharkiv Expo 2018», який зібрав в одному місці представників міжнародних і вітчизняних компаній-постачальників обладнання, топ-менеджерів, стратегічних експертів, інженерів та інших спеціалістів організацій і підприємств по енергозберігаючим технологіям.

2

3

У роботі форуму взяли участь співробітники експлуатаційно-технічного відділу університету – начальник відділу, енергоменеджер університету Романенко С. В. та заступник начальника відділу Свиридов О. О.

Проведення форуму стало суттєвим професійним, спеціалізованим заходом, яке вмістило в себе розгляд ключових подій по використанню сучасних енергоефективних та еко-технологій, цікаві не тільки для міста і області, а й Східного регіону України в цілому.

Протягом двох днів на форумі були організовані три панельні дискусії на теми: «Енергетична стратегія України», «Джерела фінансування проектів» і «Як перейти від мрії до реального проекту з енергоефективності», практичні семінари від представників компаній-виробників обладнання, а також презентації сучасних технологій енергозбереження.

В рамках форуму, проходила виставка з демонстрації досягнень і цікавих пропозицій для енергоефективної енергетики.