19 квітня головний інженер університету Бабанін О. В., начальник експлуатаційно-технічного відділу, енергоменеджер університету Романенко С. В., заступник начальника експлуатаційно-технічного відділу Свиридов О. О. взяли участь у зустрічі з фахівцями данської компанії ROCKWOOL.

Продукція ROCKWOOL призначена для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту всіх видів будівельних конструкцій будинків і споруд,

Важливим напрямком в діяльності компанії ROCKWOOL є просування енергозбереження.

Негорюча теплоізоляція ROCKWOOL зберігає цінну енергію, економить кошти на опаленні та кондиціонуванні будівель, скорочуючи при цьому викиди парникових газів в атмосферу і має великий термін використання.

Компанія ROCKWOOL запропонувала широкий вибір ефективних матеріалів, які дозволяють раціонально використовувати електроенергію та енергоносії при застосуванні на об'єктах університету.

На завершальному етапі зустрічі, керівник проектно-технічного відділу ROCKWOOL в Україні, ознайомив присутніх з бета-версією програмного комплексу ROCKPROJECT, розробленого компанією і призначеного для проектування і теплотехнічного розрахунку огороджуючих конструкцій будівель і споруд.

Rockwool